O nás

Jsme odborníci s dlouholetou zkušeností v oblasti implementace systémů řízení  - TQM (EFQM – Excelence, CAF, Start, Start plus v Národní ceně kvality České republiky), ČSN EN ISO 9001, ČSN OHSAS 18001, CFCS 2002:2013 (systém C-o-C) do firem i státní správy a samosprávy, také v oblasti úspěšné auditní činnosti a poradenské činnosti a se zkušeností s hodnocením a vytvářením projektových žádostí (pro firmy, školy i státní správu) – viz odvětví. Máme zkušenosti více než 25 let.

20141125-200610_0557-narodni-cena-prazsky-hrad

Jsme nástupníci společnosti QES, s.r.o, zakladatelskou firmou Společnosti pro jakost a zároveň jejími spolupracovníky.

Hlavním odborným garantem Systémy QES Praha je Ing. Otakar Hrudka, auditor,  člen předsednictva České společnosti pro jakost, člen technické komise ISO, jednatel QES,s.r.o, která se transformovala do freelancingové sítě odborníků pro systémy řízení kvality Systémy QES Praha.

Odbornou garantkou za poradenskou oblast Systémy QES Praha a zakladatelkou Systémů QES Praha je Mgr. Blanka Hrudková.

Dokážeme Vám optimalizovat podnik podle Vašich požadavků.

Zajistíme, aby Vaše firma, neziskovka,  společnost, škola či úřad získali mezinárodně uznávaný certifikát kvality. Připravíme Vás na certifikaci zavedením relevantního systémového a procesního řízení.

Certifikát dokládá, že  disponujete  kompetentním vrcholovým vedením s jasnou vizí, které plní své manažerské cíle a opírá se o etické principy, které firmě vtělujete, že máte zpracovanou dokumentaci v souladu s legislativními požadavky, realizujete v dané oblasti nápravná opatření ze zjištěných neshod a v celé organizaci je zavedeno systémové a procesní řízení na základě fakt.

Vedle toho Vám můžeme zavést nebo zdokonalit stávající  model EFQM, resp. model v rámci soutěže Národní ceny kvality ČR – Start, Start plus a Excelence, který je každoročně udílen subjektům ve veřejném a podnikatelském sektoru na Pražském hradě za účasti  významných představitelů státu  a nejlepších oceněných manažerů firem ČR.

20141125-190929_0260-narodni-cena-prazsky-hrad

EFQM excelence model je nejúspěšnější evropský nástroj řízení firem. Byl vyvinut nadací EFQM založenou 14 evropskými - zejména automobilovými - koncerny v reakci na zaostávání Evropy za USA a Japonskem. V dnešní době jej používá více než 30.000 firem, od největších koncernů, po drobné firmy s méně než 10 zaměstnanci. EFQM model je základem hodnocení firem v Národních cenách kvality. Tato prestižní ocenění jsou udělována v 95 zemích světa. Jejich vysokou prestiž zajišťují i záštity hlav států a předsedů vlád.

Národní cena kvality ČR je:

* mocný nástroj pro přivedení firmy k úspěchu

* prestižní ocenění vysoce hodnocené i v zahraničí

* možnost porovnat své kvality s těmi nejlepšími

Celá řada našich klientů již tato ocenění získala. Přidejte se proto k nim i Vy.

20141125-190130_0205-narodni-cena-prazsky-hrad